
Хакери і держави. Кібервійни як нові реалії сучасної геополітики
560 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1025784
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Хакери і держави. Кібервійни як нові реалії сучасної геополітики»
Якщо вас цікавлять історія кібервійн та найвідоміші у світі хакери, технології стратегічного шпіонажу і контррозвідки, механізми шифрування, вразливості систем безпеки та практичні навички протидії кіберзагрозам, тоді ця книга — джерело тих знань, яке ви так довго шукали.
Вірус StuxNet зламав комп’ютерні системи і стримав уряд Ірану від створення ядерної бомби. Загадкове угруповання попри потужну охорону дістало арсенал хакерських інструментів Агентства національної безпеки США. Пам’ятні блекаути через злам української електромережі у 2015 та 2016 роках, принципи дії та поширення вірусу NotPetya, який завдав стільки шкоди.
Все це стало можливим завдяки поширенню зброї хакінгу. Сьогодні держави і приватні компанії ведуть бої не тільки на землі, в морі та у повітрі. Кіберпростір, подібно до суднохідних шляхів у морях XVIII століття, став цілим всесвітом для жорстоких конфліктів військових, найманців і флібустьєрів з різних куточків світу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Наш Формат |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| ISBN | 978-617-8277-83-3 |
| Ілюстрації | Немає ілюстрацій |
| Автор | Бен Б'юкенен |
| Вага (г) | 470.0000 |
| Різновид палітурки | Твердий |
| Видавництво | Наш Формат |
| Рік видання | 2024 |
| Жанр | Історія |
| Кількість сторінок | 352 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна-реєстрація бренду | Україна |
| Перекладач | Каздобіна Юлія |
| Розмір (мм) | 140х210 |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетна |
| Штрих-код | 9786178277833 |
| Язык издания | Украинский |
- Ціна: 560 ₴










