Хлопці чудові. Бути хлопцем: посібник користувача
242 ₴
- +380 (97) 870-06-14
- Немає в наявності
- Код: 167387
Хлопця, який мужніє, турбує безліч тем стосовно зовнішності, стосунків із батьками й однолітками, дружби, статевого дозрівання, дозвілля, майбутньої професії тощо. Книга дає відповіді на більшість найважливіших питань молодших підлітків.
Книга буде корисною для хлопців від 12 років, а також їхніх батьків, які бажають краще розуміти свою дитину під час дорослішання.
Є питання, які не завжди зручно ставити батькам. Під час дорослішання хлопці радше звернуться по допомогу до Інтернету чи друзів. Чого вже чекати від таких порадників?
«Хлопці чудові» — книга про хлопців і для хлопців. Вона — це той самий таємний порадник, якому можна довіряти і звертатися по допомогу у складних питаннях.
• Зміни тіла та зовнішності.
• Сексуальне виховання.
• Взаємини у родині, із друзями та у школі.
• Права та обов’язки.
• Емоції та почуття.
• Перша закоханість.
Книга сприятиме формуванню таких навичок у хлопців, як:
• Гігієна та догляд за собою.
• Догляд за своїми речами та кімнатою.
• Фізична активність.
• Ввічливість.
• Збереження довкілля.
• Безпечна поведінка.
Для батьків ця книга стане примірником із вікової психології. Вона допоможе зрозуміти: що відбувається із дитиною, що її турбує, чому вона так себе поводить.
Література для молодших підлітків (для хлопців від 12 років).
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Основа |
Ілюстрації | Кольорові |
Кількість сторінок | 128 |
Рік видання | 2019 |
Користувацькі характеристики | |
Возраст ребенка | 10-14,14 + |
Язык | Українська |
Обложка | Мягкая |
Папір | Офсетний |
Розділ | Дитячі розваги та дозвілля,Пізнавальні та розвивальні книжки |
Стать дитини | Хлопчик |
Формат | 180 х 220 мм |
Художник-ілюстратор | Зелда Зонк |
- Ціна: 242 ₴